Teatr przy stoliku

29 kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie po raz kolejny miała zaszczyt gościć aktorów Teatru im.Stefana Jaracza w Olsztynie. Sztukę „Napisz do mnie” Daniela Glattauera przeczytali Małgorzata Rydzyńska oraz Wojciech Rydzio, a wprowadzenie wygłosiła Elżbieta Lenkiewicz. Sztuka opowiada o Leo, psychologu języka. Otrzymuje on korespondencję mailową od Emi, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Na początku korespondują oni wyłącznie z uprzejmości. Później jednak wiadomości zaczynają nabierać nowego wymiaru i przeradzają się w wirtualną zażyłość, przyjaźń, a ostatecznie w intymną wręcz relację. „Napisz do mnie” to przewrotna, błyskotliwa sztuka austriackiego dramaturga, która znakomicie diagnozuje świat pozorowanego życia zewnętrznego, w którym przebywa ze strachu, z presji nowoczesnych technologii, z braku pozytywnych wzorców pokolenie urodzone na przełomie XX/XXI wieku. Dziękujemy serdecznie za przybycie!

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na scenie aktorzy z Teatru im.Stefana Jaracza w Olsztynie. Sztukę "Napisz do mnie"  Daniela Glattauera przeczytali Małgorzata Rydzyńska oraz Wojciech  Rydzio. Wprowadzenie wygłasza Elżbieta Lenkiewicz.
Wnętrze biblioteki,mediateka. na krzesełkach siedzą wszyscy goście zgromadzeni na sztukę "Napisz do mnie"  Daniela Glattauera którą przeczytali Małgorzata Rydzyńska oraz Wojciech  Rydzio.