Kochani, zobaczcie ile audiobookowych nowości zakupiliśmy specjalnie dla Was. Zapraszamy do Mediateki po nowe pozycje, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Audiobooki zakupione z dofinansowania Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Biblioteki Narodowej i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Hanna Bakuła- „Jak być ogierem do końca życia”
P. Wiśniewska- „Kawiarenka na różanej”
M.J.Kursa –„Kapuś w kapuście”
K. Misołek –„Jesteś wszystkim czego…”
Eduard Bass –„ Jedenastka Kłabząba”
K. Mirek- „Jabłoniowy sad Tom 1”
K. Mirek- „Jabłoniowy sad Tom 2”
A. Lindgren- „Emil ze Smalandii”
A. Lindgren- „Nowe psoty Emila ze Smalandii”
A. Lindgren- „Jeszcze żyje Emil ze Smalandii”
O. Tokarczuk – „Podróż ludzi Księgi”
J. Getner – „Podejrzany na wieki…”
B. Morris – „ Podróż Cilki”
K. Bulicz- Kasprzak – „Po sąsiedzku Tom 1”
K. Bulicz- Kasprzak – „Po sąsiedzku Tom 2”
Z. Ossowska – „Pensjonat samotnych…”
M. Falkowska – „ Paleta marzeń 4”
K. Misołek – „Ostatni dzieńroku”
D. Braun – „Oczy Adrianny”
L. Berry – „Ocalić syna”
M. Chodrowska – „Niechciany spadek”
A. Panasiuk – „Na Podlasiu Tom 1”
A. Panasiuk – „Na Podlasiu Tom 2”
A. Panasiuk – „Na Podlasiu Tom 3”
J. Quinn –„Mój książe”
J. Quinn –„Ktoś mnie pokochał”
Sz. Twardoch – „Morfina”
Z. Ossowska „Miłość w pensjonacie”
J. Tekieli – „Magiczne chwile w….”
A. Karpińska –„Księgarnia pod…TOM 1”
A. Karpińska – „Księgarnia pod…TOM 1”
K. Wilczyńska – „Koronkowa suknia”
S. Lem –„Kongres futurologiczny”
M. Witkiewicz „Banda z Burej”
M. Obuch „Francuski piesek”
K. Kielecka – „Ślady TOM 1”
K. Kielecka – „Ślady TOM 2”
K. Janus – „Szczęście w mazurskim domu”
J. JAx – „Smak wolności”
A. Karpińska – „Rozważna czy romantyczna?”
O. Tokarczuk – „Prowadź swój pług przez kości umarłych”
J. Quinn – „Propozycja dżentelmena”
S. I. Witkiewicz – „Pożegnanie jesieni”
S. Lem –„Powrót z gwiazd”
A. Stryjewska – „Zośka Tom 1”
A. Stryjewska -„Zośka Tom 2”
A. Wojtkowska –Witala – „Zapach Makadamii”
A. Jeż- „Wszyscy pragnęliśmy miłości”
H.Kowalczuk – „Wilcza polana”
A. Olejnik „Wianek z lawendy”
B. Bryson – „W domu”
P.E Trawka – „Tylko bądź blisko”
W. Wierzchowska – „Telefonistka z ulicy”
M. Szczygielski – „Teatr niewidzialnych”
S. Lem –„Bajki robotów”
L. Tyrmand- „Filip”
K. Grabowska – „Gorszy syn TOM 1”
K. Grabowska – „Gorszy syn TOM 2”
K. Grabowska – „Gorszy syn TOM 3”
J. Dehnel – „Ale z naszymi umarłymi”
E. Bocek – „Arystokratka TOM 4”
E. Bocek – „Arystokratka TOM 5”
K. Janus – „Błękitny dom nad jeziorem”
M. Ferenz – „Brulion”
S. Lem – „Cyberiada”
J. Kruszewska – „Czas nadziei”
O. Tokarczuk – „Dom dzienny, dom nocy”
K. Janus-„Dom pełen miłości”
J. Jax –„Duch minionych lat TOM 1”
J. Jax –„Duch minionych lat TOM 2”
J. Jax –„Duch minionych lat TOM 3”