Finisaż wystawy grupy fotograficznej ISSO

W czwartek 27.01.2022 r. w Bibliotece odbył się finisaż wystawy grupy fotograficznej ISSO. Grupa fotograficzna ISSO powstała przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku w 2019 roku. Jej członkami są fotografowie amatorzy, którzy pod okiem opiekuna grupy Zygmunta Mężykowskiego ciągle doskonalą swój warsztat, organizacją konkursy, wystawy, warsztaty, pokazy multimedialne zawierające zdjęcia promujące nasz region. Grupa ma szeroko zakrojoną współpracę z innymi grupami fotograficznymi jak również stowarzyszeniami. Finisaż był uroczystym zakończeniem wystawy, którą można było oglądać od 1 grudnia do 27 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie.
Dziękujemy wszystkim fotografom biorącym udział we wczorajszym wydarzeniu, Zygmuntowi Mężykowskiemu, który poprowadził wczorajsze spotkanie oraz wokalistkom z Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku, które zadbały o oprawę muzyczną finisażu.

prowadzący finisaż Zygmunt Mężykowski na tle ściany z wystawą fotografii, obok wokalistka  zapewniająca oprawę muzyczną oraz publiczność
wokalistka  zapewniająca oprawę muzyczną na tle ściany z wystawa fotografii
publiczność siedząca na kanapach i krzesłach, część publiczności stoi z tyłu, po lewej na sztalugach antyramy ze zdjęciami
wokalistka  zapewniająca oprawę muzyczną na tle ściany z wystawa fotografii