„Zawiłość życia” promocja tomiku Elżbiety Szczepkowskiej

Wczoraj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyła się promocja tomiku wierszy pt. „Zawiłość życia” Elżbiety Szczepkowskiej. Jest to pierwszy tomik poetki, który powstał we współpracy z Działdowską Kuźnią Słowa, która jest też wydawcą publikacji (sponsorem wydania jest: MAKUS ZPHU import –eksport, Maksymilian Kusiński). Moderatorką spotkanie była Renata Buczyńska, Prezes DKS. Uczestnicząca w wydarzeniu publiczność miała przyjemność wysłuchania wierszy Pani Elżbiety w wykonaniu Sylwii Kaczmarczyk, Wiesława Ferenca, Krystyny Braun, Pawła Kamińskiego i Katarzyny Wrombel. Piosenki Justyny Steczkowskiej i Moniki Urlik, zaśpiewała Marta Wiadrowska. Oprócz uczty dla ucha, nie zabrakło także uczty dla oka i podczas wieczornego spotkania została także zaprezentowana wystawa fotografii, które znajdują się w tomiku „Zawiłość życia”. Autorką zdjęć jest Monika Grabowska –Kuśmirczuk. Tych z Państwa, którzy nie mogli nam wczoraj towarzyszyć informujemy, że wystawa jest jeszcze dostępna do obejrzenia i znajduje się w dziale Mediateka.

mężczyzna czyta wiersze z tomiku autorki podczas  promocji książki
kobieta czyta wiersze z tomiku autorki podczas  promocji książki
dyrektorka MBP wita autorkę i osobę prowadzącą spotkanie
publiczność podczas spotkania z autorką