Zajęcia edukacyjne OREW

Dzisiaj naszą Bibliotekę odwiedzili wychowankowie z Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Działdowie. Tematem przewodnim naszego dzisiejszego spotkania był teatrzyk kukiełkowy. Po wysłuchaniu bajki „Pani Zamiedź”, wszyscy mieli okazję zobaczyć ręcznie robione kukiełki , które powstały w 1964 r. i były wystawiane w teatrzyku kukiełkowym „Miała babuleńka kozła rogatego” autorstwa Marii Kownackiej. Nasi goście spróbowali stworzyć swoje kukiełki. Dziękujemy za to miłe spotkanie!

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku siedzą wychowankowie z Ośrodka Rehabilitacyjno -  Edukacyjno – Wychowawczego w Działdowie.Bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska prowadzi zajęcia. Młodzież wykonuje swoje kukiełki.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku siedzą wychowankowie z Ośrodka Rehabilitacyjno -  Edukacyjno – Wychowawczego w Działdowie.Bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska przedstawia teatrzyk kukiełkowy.