Teatr przy stoliku

Dziś 19.04.2022 r. miłośnicy sztuki czytanej ponownie spotkali się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie, aby wysłuchać kontynuacji opowieści o Doris i Georgu, których miłosną historię opisał Slade w pierwszej części swojej komedii „Za rok o tej samej porze.” W rolę głównych bohaterów wcielili się Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski, aktorzy z teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Tradycyjnie już działdowską publiczność przywitała koordynator spotkań „stolikowych” Elżbieta Lenkiewicz. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Plakat obsadzany w antyramie stoi na sztaludze, na plakacie informacje o terminie spotkania, aktorach, treści sztuki i o osobie zapowiadającej
Wiesława Szymańska, Marian Czarkowski siedzą przy stoliku i odgrywają role sztuki
publiczność siedzi na krzesłach w przyciemnionej sami, w oddali widać siedzących aktorów przy stoliku
publiczność siedzi na krzesłach w przyciemnionej sami