Biblio(STACJA)-Integracja! – spotkanie autorskie z Panem Poetą

Dzisiaj (tj. 22.06.2022 r.) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyło się kolejne działanie naszego nowego projektu „Biblio(STACJA)-Integracja!”, którym było spotkanie autorskie dla dzieci ze znanym bajkopisarzem Panem Poetą. Nasi mali goście byli zachwyceni spotkaniem, które było prawdziwym poetyckim show. Pan Poeta zaprezentował swój dorobek pisarski, na który składają się książki: „Kura, co tyła na diecie”, „Wróbel, co ćwierkał sąsiadów”, „Kruk, co kracze pokrakanie”, „Kaczka, co przebrała miarkę”, „Paw, co ogon miał z przyjaźni”, „Sowa, co bałagan ma w porządku”. Podczas dzisiejszego spotkania były wspólne zabawy, karmienie Kury, wkładanie piór przyjaźni w ogon Pawia, falujące morze z mnóstwem kolorowych balonów. Wiele radości sprawiło dzieciom przebieranie się w kolorowe stroje oraz pacynki, dzięki którym Pan Poeta pomógł przenieść się dzieciom w świat fantazji. Na zakończenie spotkania na dzieci czekał słodki poczęstunek.

*Działanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

pan poeta trzyma w ręku pacynkę
dzieci niebawiące się  kocem i balonem