Parada Postaci Bajkowych – BLISKO

Kończymy realizację działań zaplanowanych w drugim roku zadania „Biblioteka na Twoją miarę”. Dziś odbyła się Parada Postaci Bajkowych, w której udział wzięły dzieci ze wszystkich przedszkoli z terenu miasta Działdowo. Piękna pogoda, bajeczne stroje, uśmiechnięte twarze i niezapomniana zabawa. Spotkaliśmy się w Parku Jana Pawła II, skąd wraz z postaciami z bajek przemaszerowaliśmy ulicami miasta do Biblioteki gdzie czekała na dzieci wielka niespodzianka w postaci dmuchańców, animacji, zawodów, waty cukrowej. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych strojów, a nauczycielom za zaangażowanie w to radosne i spektakularne wydarzenie.

„Biblioteka na Twoją miarę” to zadanie w ramach programu – BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”

NPRCz 2.0

Narodowe Centrum Kultury

Przedszkole Umisia ul. Świerkowa 19