Promocja książki Alicji Poturnickiej „Kwiaty uczuć”

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyła się promocja nowego tomiku poezji Pani Alicji Poturnickiej pt. „Kwiaty uczuć”. Spotkanie prowadził Piotr Kozikowski, bibliotekarz oraz redaktor promowanej książki. Podczas spotkania autorka opowiadała o poezji, pasji pisania, inspiracjach i uczuciach towarzyszących powstawaniu nowych utworów. Pani Alicja przeczytała dwa wiersze, z których jeden dedykowany Panu Ładysławowi Cichoszowi oraz najnowszy utwór pt. „Konwalie”. Wśród czytających zamieszczone w tomiku utwory były Anna Kaszubska oraz Elżbieta Karlsson. Licznie zgromadzona publiczność to w dużej mierze przyjaciele, rodzina, Burmistrz Miasta Działdowo Grzegorz Mrowiński z małżonką oraz Wicestarosta Powiatu Działdowskiego Krzysztof Aurast wraz z małżonką. Wydanie publikacji zostało sfinansowane przez Starostwo Powiatowe, a spotkanie uatrakcyjnił mini recital Marty Wiadrowskiej. Serdecznie dziękujemy państwu za przybycie i miło spędzony wieczór!

Alicja Poturnicka i prowadzący spotkania Piotr Kozikowski, z boku stoi dyrektor MBP
Alicja Poturnicka i prowadzący spotkania Piotr Kozikowski
publiczność siedzi na krzesłach w sali biblioteki, w przodu na podeście siedzą prowadzący spotkanie i gość spotkania
publiczność siedzi na krzesłach w sali biblioteki