Klub Rękodzieła

Dziś w bibliotece odbyło się kolejne spotkanie klubu rękodzieła. Na godzinę 13.00 przybyły pierwsze panie, które z entuzjazmem zaczęły rozmawiać i pokazywać swoje prace haftowane.

Było to bardzo sympatyczne spotkanie, podczas którego panie rozmawiały o swoich doświadczeniach w haftowaniu, wymieniały się wskazówkami i radami oraz pokazywały swoje najnowsze projekty. Z wielkim zainteresowaniem obejrzeliśmy dzieła sztuki, które powstawały na naszych oczach. Były to przede wszystkim hafty na ręcznikach oraz pościeli, ale pojawiły się również projekty bardziej wyszukane.

Podczas całego spotkania panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera, a wszystkie panie były wzajemnie pomocne i chętnie udzielały rad. Niektóre z nich były już doświadczonymi hafciarkami, a inne dopiero zaczynały swoją przygodę z haftem. Niektóre panie przyniosły ze sobą swoje własne wzory, a inne wzięły udział w dyskusji dotyczącej tego, jakimi narzędziami najlepiej korzystać.

Czas szybko minął, a panie opuszczały bibliotekę z uśmiechem na twarzy i z powrotem do domów ze swoimi nowymi projektami. Mamy nadzieję, że następne spotkania będą równie pozytywne i inspirujące.

Haftowane i robione na drutach prace członkiń Klubu Rękodzieła