Dzień dziecka w bibliotece

Wczoraj w naszej bibliotece świętowaliśmy Dzień Dziecka! Z tej okazji zaprosiliśmy całe rodziny do wspólnego spędzenia czasu. Dzieci bawiły się znakomicie korzystając z naszych nowych sprzętów, które zakupiliśmy dzięki finansowemu wsparciu Gminy – Miasto Działdowo realizującej projekt dofinansowany z Funduszu Europejskich pt. „Doposażenie instytucji kultury w Gminie – Miasto Działdowo w celu prowadzenia nowoczesnej działalności kulturalnej”. Był to naprawdę wspaniały czas spędzony w towarzystwie naszych małych czytelników. Wspólna zabawa była dobrym początkiem integracji pomiędzy wszystkimi uczestnikami bibliotecznego Dnia Dziecka. Dziękujemy naszym darczyńcom, którzy umożliwili nam zakup tak wspaniałych rzeczy, a Wam drogie dzieci jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, szerokich uśmiechów i dobrej zabawy każdego dnia.

dzieci bawią się robotami Photon sterowanymi przez tablety
dzieci układają kafelki  na macie
dzieci trzymające zabawki z balonów
dzieci programują beniboty