X Odjazdowy Bibliotekarz

Drogi Czytelniku!

Zapraszamy Cię serdecznie do wzięcia udziału w 10 edycji rajdu rowerowego „Odjazdowy Bibliotekarz”. To szansa na aktywny wypoczynek w pięknej okolicy, przy okazji promując zdrowy tryb życia i kulturę czytania.

Startujemy 17 czerwca 2023 r. o godzinie 10:00 z parkingowej powierzchni naszej biblioteki. Przyjdź 15 minut wcześniej, by zarejestrować się i zapoznać się z regulaminem! W trakcie kilkugodzinnej wycieczki zwiedzimy malownicze tereny oraz wraz z grupą miłośników książek będą okazje do wymiany wrażeń i dyskusji. Po zakończeniu rajdu zapraszamy do wspólnego spotkania na grillu przy bibliotece. Będzie to doskonała okazja do podzielenia się wrażeniami z wycieczki i miłego spędzenia czasu w gronie przyjaciół.

Nie krępuj się zapisywać także swoich przyjaciół, rodzinę czy sąsiadów! Im więcej osób, tym więcej radości z przebywania wśród literatury i przyrody.

Zapraszamy do aktywnego wypoczynku z biblioteką!