Klub Malucha

Za nami ostatnie spotkanie Klubu Malucha 2022/2023! Czas spędzony z Wami minął nam bardzo szybko i bardzo radośnie, był pełen zabawy i nauki. Dzieci stawiały tu pierwsze kroki w grupie rówieśników, otwierały się na wyzwania, poznawały siebie i pokonywały swoje nieśmiałości. Na szczęście nie rozstajemy się na długo – znajomości zawarte w trakcie zajęć pozostaną na zawsze – w naszych sercach i wspomnieniach. To był bardzo udany rok – dziękujemy rodzicom i opiekunom za zaangażowanie, uśmiech, wyrozumiałość i spędzony wspólnie czas. Odwiedzajcie nas często, czytajcie książki i uczestniczcie w życiu Biblioteki, bo „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”, ale Wy już o tym najlepiej wiecie.

zdjęcie grupowe dzieci z rodzicami przed budynkiem biblioteki
dzieci z rodzicami słuchają czytanej przez bibliotekarkę książki
dzieci z rodzicami wykonują prace plastyczne przy okrągłych niebieskich stolikach w oddziale dla dzieci