Pocztówki z wakacji – Uwaga: wakacje!

Dziś w bibliotece odbyły się warsztaty tworzenia pocztówek z wakacji. Podczas zajęć dzieci wykonały pocztówki, na których widzimy wakacyjne plany czekające na dzieci w najbliższym czasie oraz relację z tych wyjazdów, które już się odbyły. W ramach projektu „Uwaga: wakacje!” zakupiliśmy pluszowe misie z logo projektu dla uczestników zajęć. Podczas spotkań losujemy szczęśliwców, którzy staną się ich właścicielami. Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia na następnych zajęciach!

*Projekt „Uwaga: wakacje!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Warsztaty plastyczne dla dzieci z wykonywania pocztówek z wakacji w ramach projektu Uwaga: Wakacje!
materiału plastyczne do wykonywania pocztówek
maskotka projektu Uwaga: Wakacje! trzymana przez uczestnika warsztatów
pocztówki z wakacji wykonane przez dzieci
materiału plastyczne do wykonywania pocztówek