Malowanie po numarach – Uwaga: wakacje!

Za nami kolejne zajęcia zaplanowane w ramach projektu „Uwaga: wakacje!”, a mianowicie malowanie po numerach. Jest to idealna forma artystycznej rozrywki dla dzieci i dla dorosłych. Metoda polega na malowaniu obrazu, w którym elementy są oznaczone numerami, odpowiadającymi konkretnym kolorom farb. Dzięki temu nawet osoby bez wcześniejszego doświadczenia malarskiego mogą tworzyć piękne dzieła sztuki. Dla początkujących malowanie po numerach oferuje proste i dostępne wprowadzenie do świata sztuki, a efekt pracy jest satysfakcjonujący. Dodatkowo zaprezentowaliśmy sylwetki najsłynniejszych malarzy zaprezentowaliśmy książki związane z malarstwem.

*Projekt „Uwaga: wakacje!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

zajęcia plastyczne dla dzieci — malowanie po numerkach w ramach projektu Uwaga: Wakacje!
maskotka projektu Uwaga: Wakacje! trzymana przez uczestników zajęć