Warsztaty z makramy — Uwaga: wakacje!

W ramach projektu „Uwaga: wakacje!” odbyły się dziś warsztaty makramy poprowadzone przez niezastąpioną i zawsze uśmiechniętą Panią Dorotę Sploty Doroty Makrama. Uczestnicy krok po kroku nauczyli się jak własnoręcznie wykonać wakacyjne bransoletki. Z Panią Dorotą spotkamy się jeszcze raz w sierpniu w trakcie kolejnych wakacyjnych zajęć!

*Projekt „Uwaga: wakacje!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

uczestnicy warsztatów z makramy pokazują zwoje bransoletki wykonane ze sznurków
materiały do makramy wyłożone na stole
uczestnicy warsztatów z makramy podczas zajęć słuchają instruktorki jak  wiązać węzły
uczestnicy warsztatów z makramy podczas zajęć uczą się wiązać węzły
uczestnicy warsztatów z makramy podczas zajęć uczą się wiązać węzły
uczestnicy warsztatów z makramy trzymają w rękach maskotkę projektu Uwaga: wakacje!