Zabawki z tektury — Uwaga: wakacje!

Dzisiejsze warsztaty tworzenia zabawek z tektury zorganizowane w ramach projektu „Uwaga: wakacje!” to była niesamowita przygoda! W tym roku uczestnicy wyjechali z Biblioteki własnoręcznie złożonymi traktorami. Rodzice razem z dziećmi składali zabawki wykonane z 5-warstwowej tektury falistej. Wspólne działanie rozwija zdolności plastyczne i kreatywność, a traktor mamy nadzieję, będzie śliczną ozdobą dziecięcych pokoi. Serdeczne gratulacje dla Was – zadanie było wyjątkowo trudne, ale wszyscy rewelacyjnie poradzili sobie z nim. Efekty oceńcie sami!

*Projekt „Uwaga: wakacje!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

dzieci z rodzicami i wykonanymi przez nich traktorami, stoją przed biblioteką pozując, do grupowego zdjęcia, pośrodku siedzi bibliotekarka Aleksandra
pudełka z kartonowymi traktorami do samodzielnego montażu
dzieci z rodzicami składają traktory z tektury w ramach projektu Uwaga: wakacje!
dzieci z rodzicami oklejają naklejkami traktory z tektury w ramach projektu Uwaga: wakacje!
dzieci z rodzicami składają traktory z tektury w Mediatece w ramach projektu Uwaga: wakacje!