Przedstawienie teatralne i animacje dla dzieci — Uwaga: wakacje!

Z wielką radością zapraszamy Was na niezwykłe przedstawienie teatralne i fantastyczne animacje dla dzieci! W dniu 22 sierpnia o godzinie 10:00, w naszej bibliotece odbędzie się spektakl pt. „Na tropie afery, gdzie się podziały litery”. To magiczna i pełna przygód historia, która wprowadzi Was w fascynujący świat liter. Przyjdźcie, aby odkryć, co się dzieje, gdy zgubią się w tajemniczym świecie.

Po spektaklu czeka także niespodzianka! Odbędą się animacje dla dzieci pt. „Wyspa pełna Minionków” .

Czeka nas niezwykle magiczna przygoda, pełna radości, muzyki i zabawy! To wyjątkowe wydarzenie dedykowane jest wszystkim dzieciom i ich rodzinom, chcącym spędzić wspólnie czas w klimacie pełnym uśmiechu i wrażeń.

Przybywajcie licznie na nasze przedstawienie teatralne i animacje dla dzieci! Biblioteka czeka na Waszą radosną obecność w dniu 22 sierpnia o godzinie 10:00 i 11:00 (animacje).

Do zobaczenia na spektaklu!