Zakończenie wakacji w bibliotece — Uwaga: wakacje!

29.08.2023 – aktualizacja

Z powodu złych warunków pogodowych zakończenie wakacji odbędzie się i innym terminie.

Drogie Dzieci,

Zapraszamy Was wszystkie na niezapomniane zakończenie wakacji, które odbędzie się w naszej bibliotece 29 sierpnia o godzinie 11:00! Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które sprawią, że ten dzień będzie pełen radości i zabawy.

Czekają na Was dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, tańce i wiele innych niesamowitych atrakcji! Będziemy mieli specjalne animacje dla Was, które zapewnią dobrą zabawę przez całe wydarzenie.

Nie możemy się doczekać, aby razem przeciągnąć linę i sprawdzić, która drużyna jest najmocniejsza! Wszystko to połączone z piękną biblioteczną atmosferą, która zachęca do czytania i odkrywania nowych światów.

Będziecie mieli również okazję spotkać innych dzieci z Waszej okolicy i spędzić czas w dobrym towarzystwie.

Pamiętajcie, aby przynieść ze sobą uśmiech i dużo energii! Zapewniamy, że ten dzień będzie pełen wspaniałych wspomnień i uśmiechów.

Do zobaczenia w bibliotece!

*Projekt „Uwaga: wakacje!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.