Uroczyste zakończenie wakacji

Szanowni Państwo,

Nadszedł ten moment, na który wszyscy czekaliśmy — Uroczyste zakończenie wakacji w ramach projektu „Uwaga: wakacje!”. To był magiczny czas pełen zabawy, przygód i niezapomnianych chwil. Teraz pora na uroczyste pożegnanie lata i zaproszenie Was wszystkich na niesamowite atrakcje!

Dołączcie do nas we wtorek, 5 września o godzinie 15:00 na placu za Biblioteką. Będziecie mieli okazję skorzystać z fantastycznych dmuchańców oraz animacji, które sprawią, że wasze uśmiechy będą jeszcze większe.

Nie możemy się doczekać, aby spędzić ten wspaniały dzień w Waszym towarzystwie. Trzymamy kciuki za słoneczną pogodę i czekamy na Was! Do zobaczenia.

*Projekt „Uwaga: wakacje!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.