NOC BIBLIOTEK

Zapraszamy wszystkich do udziału w niezwykłej akcji, Noc Bibliotek, która będzie miała miejsce 7 października 2023 roku.

Rozpoczniemy o godzinie 13:00 spotkaniem Klubu Rękodzieła. Jeśli jesteś twórcą różnorodnych technik rękodzielniczych, przyłącz się.

O godzinie 15:00 rusza „Żywa Biblioteka”. Będzie można wypożyczyć żywą książkę i porozmawiać z nią twarzą w twarz. To wspaniała możliwość spotkania i rozmowy z różnymi osobami, popatrzenia na świat ich oczami i zmierzenia się z stereotypami.

O godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Pauliną Cedlerską, autorką książek „Od ognia piekielnego” i „Lalkarz”. Porozmawiamy z nią o jej twórczości i inspiracjach, które kierują jej piórem. Jeśli jesteś miłośnikiem literatury, ta część wieczoru jest dla Ciebie!

21.00 to czas na film, daj się zaskoczyć naszą filmową propozycją!

Dodatkowo, przez cały dzień dostępne będą atrakcje takie jak PLANTCROSSING, gdzie będziemy mogli wymieniać się roślinami i dzielić się zielonymi skarbami.

Wędrująca książka to kolejna interesująca propozycja, która pozwoli wam przygarnąć ciekawe książki.

Wreszcie, dla wszystkich zapalonych czytelników, biblioteka oferuje nocne wypożyczanie w Wypożyczalni, przyjdź z latarką, odkryj blaski i cienie literatury, bo przecież wszyscy wiemy, że absurd nie czytać!

Nie zapomnijcie, 7 października 2023 roku od godziny 8 rano do północy – spotkamy się w bibliotece! Do zobaczenia!