Nowe technologie w animacji czytelnictwa — szkolenie

W piątek i sobotę (22.09-23.09) mieliśmy niesamowitą przyjemność gościć w naszej bibliotece grupę bibliotekarzy z Biblioteka Publiczna w Łomiankach oraz Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Sochocinie!

Razem wzięliśmy udział w inspirującym szkoleniu pt. „Nowe technologie w animacji czytelnictwa. Aplikacje, narzędzia, multimedia, gamifikacja” prowadzonym przez Panią Annę Cykman.

Podczas warsztatu Pani Anna Cykman podzieliła się z nami swoją wiedzą na temat nowoczesnych technologii, które mogą pomóc w animacji czytelnictwa. Dowiedzieliśmy się o różnych aplikacjach, narzędziach, multimediach i technikach gamifikacji, które można wykorzystać, aby zachęcić czytelników do jeszcze większej aktywności i zaangażowania.

To był niezwykle ciekawy i interaktywny dzień, pełen innowacyjnych pomysłów i inspiracji. Dziękujemy wszystkim bibliotekarzom za wspaniałą atmosferę i wzajemną wymianę doświadczeń. Dziękujemy również Pani Ani Cykman za prowadzenie tego warsztatu i podzielenie się swoją wiedzą z nami. Na pewno wykorzystamy zdobytą wiedzę, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych czytelników i wprowadzić jeszcze więcej nowoczesnych rozwiązań do naszej biblioteki. Mamy nadzieję, że ta wizyta studyjna była równie wartościowa dla wszystkich uczestników, co dla nas.

bibliotekarze z Biblioteki Publicznej w Łomiankach oraz Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Sochocinie oraz MBP podczas szkolenia
Bibliotekarze z Biblioteki Publicznej w Łomiankach oraz Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Sochocinie oraz MBP w wypożyczalni