Promocja tomiku poezji Alicji Poturnickiej

Wczoraj (tj. 3.10.2023 r.) odbyła się promocja najnowszego tomiku poezji naszej działdowianki – Alicji Poturnickiej. „Blaski i cienie” to zbiór wierszy, którego wydawcą jest Gmina Miasta Działdowo.

Atmosfera była pełna emocji i refleksji. Wiersze poetki czytała Anna Kaszubska – członkini Stowarzyszenia Działdowskiej Kuźni Słowa, a prowadzącym spotkanie był Piotr Kozikowski. Serdecznie dziękujemy lokalnym mediom Moje Działdowo i Ryszardowi Makszyńskiemu za relację ze spotkania, dzięki której większa liczba osób miała szansę poznać i docenić twórczość Pani Alicji. Niezawodnej działdowskiej publiczności dziękujemy zaś za obecność podczas wszystkich kulturalnych wydarzeń, które mają miejsce w naszej bibliotece.

#spotkanieautorskie #BlaskiiCienie #AlicjaPoturnicka #wiersze #poezja #kultura #Działdowo

Alicja Poturnicka i Piotr Kozikowski siedzą w fotelach na podeście przed publicznością, trzymają w rękach mikrofony, przed nimi przy  stolikach siedzi publiczność
Anna Kaszubska czyta fragmenty książki trzymanej w reku, w drugiej ręce trzyma mikrofon
Alicja Poturnicka siedzi w fotelu, Piotr Kozikowski stoi obok fotela, obok niego troi Burmistrz Miasta Działdowo z kwiatami i mikrofonem w rękach, przed nimi przy stolikach siedzi publiczność