Teatr przy stoliku

W poniedziałek 16-stego października, Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie po raz kolejny zaprosiła swoich czytelników do odsłuchania Teatru przy Stoliku. Sztukę Murray Schisgal pt. „Spróbujmy jeszcze raz” przedstawili Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski, dobrze nam znani aktorzy z Teatru im. Stanisława Jaracza w Olsztynie. Koordynatorka wszystkich teatralnych spotkań – Elżbieta Lenkiewicz, wprowadziła nas w świat tej amerykańskiej komedii obyczajowej, a wczorajsza sztuka pozwoliła nam zgłębić historię pewnej kobiety po przejściach oraz mężczyzny z tajemniczą przeszłością. Książki i teatr są niesamowitą kombinacją, która pozwala nam odkrywać nowe światy i doświadczać emocji. Dlatego też, jeśli ktoś z Was jeszcze nie miał okazji uczestniczyć w tego rodzaju spotkaniu, gorąco polecam!

aktorzy Teatru Jaracza w Olsztynie podczas przedstawienia w bibliotece
wręczenie kwiatów aktorom Teatru Jaracza w Olsztynie podczas przedstawienia w bibliotece
aktorzy Teatru Jaracza w Olsztynie podczas przedstawienia w bibliotece