„Kocham życie” promocja tomiku wierszy Elżbiety Karlsson

„Kocham życie” to najnowszy tomik wierszy Elżbiety Karlsson, wieloletniej pracowniczki działdowskiej służby zdrowia, komendantki Hufca ZHP Działdowo i współzałożycielki Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa. Promocja tomiku, który jest zarazem dziesiątym już Zeszytem Literackim Stowarzyszenia, który ukazał się dzięki wsparciu Burmistrza Miasta Działdowo miała miejsce wczoraj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie. Spotkanie poprowadzili: Renata Buczyńska (Prezes SDKS) i Piotr Kozikowski. Wiersze poetki czytali Wiesława Schmitd, Krystyna Sztramska, Paweł Kamński, Anna Kaszubska, Agnieszka Wojteczek, Maria Kolaj. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbała Marta Wiadrowska. Nasze lokalne media Moje Działdowo poprowadziło relację na żywo z wczorajszego wieczoru. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wczorajszą obecność.

Renata Buczyńska (Prezes SDKS) i Piotr Kozikowski na scenie wraz z Elżbietą Karlsson
Wiersze poetki czytają Wiesława Schmitd, Krystyna Sztramska, Paweł Kamński, Anna Kaszubska, Agnieszka Wojteczek, Maria Kolaj
śpiewa Marta Wiadrowska
Grzegorz Mrowiński wręcza kwiaty autorce Elżbiecie karlsson