Spotkanie z Katarzyną Kościńską-Grabowską

W czwartek (9.11) odbyło się spotkanie z podróżniczką Katarzyną Kościńską-Grabowską i jej rodziną. Pani Katarzyna ma tytuł doktora inżyniera architektury, z zawodu jest architektem, konstruktorem i urbanistą. Wykłada także na Politechnice Warszawskiej, jest właścicielem firmy i cukierni obok Działdowa. Razem z synem Jakubem– uczniem VIII klasy szkoły podstawowej i mężem Wojciechem opowiadała o swojej ostatniej podróży do Japonii – Kraju Kwitnącej Wiśni. Podzieliła się ze zgromadzonymi swoimi zdjęciami i filmami nakręconymi w tym fascynującym kraju. Pod koniec spotkania była także możliwość zadawania pytań, z czego publiczność chętnie skorzystała. Dziękujemy za interesujące spotkanie. Życzymy Wam kolejnych pięknych podróży i zapraszamy do dzielenia się swoimi wrażeniami i wspomnieniami w naszej Bibliotece.

Katarzyna Kościńska-Grabowska z mężem i synem na scenie opowiada o podróży do Japonii, przed nimi siedzi publiczność, gości zapowiada Aleksandra Cybulska