Nowe terminale katalogowe biblioteki

Cieszymy się, że możemy ogłosić wprowadzenie nowych terminali dotykowych z dostępem do katalogu książek w naszej bibliotece! Dzięki nim nasi czytelnicy mogą łatwo przeglądać i rezerwować interesujące je pozycje, sprawdzając dostępność książek w czasie rzeczywistym.

Nowe terminale dotykowe to wygodny i intuicyjny sposób na korzystanie z bogatego zasobu biblioteki. Bez względu na to, czy szukasz bestsellerów, klasycznych dzieł literatury czy specjalistycznych publikacji, teraz możesz szybko i łatwo znaleźć interesujące cię książki.

Skorzystajcie z nowych terminali i odkrywajcie fascynujący świat literatury, jaki oferuje nasza biblioteka!

Terminale zostały zakupione w ramach projektu „Doposażenie instytucji kultury w Gminie — Miasto Działdowo w celu prowadzenia nowoczesnej działalności kulturalnej”

Zapraszamy serdecznie!

terminal dotykowy katalogu biblioteki