Wigilia Bibliotekarzy 2023

Dziś gościliśmy w naszej Bibliotece wyjątkowych gości, którzy przybyli, by razem z nami spędzić świąteczny czas podczas Wigilii Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Koło w Działdowie.

To było wyjątkowe spotkanie, które uświetnili swoją obecnością Burmistrz Miasta Działdowo Grzegorz Mrowiński, Wicestarosta Krzysztof Aurast, Etatowy Członek Zarządu Powiatu — Janusz Kaczmarek oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi — Marlena Perzyńska. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również bibliotekarze i bibliotekarki z powiatu działdowskiego, w tym: Gminna Biblioteka Publiczna w RybnieBiblioteka – Centrum Kultury Gminy DziałdowoGminna Biblioteka Publiczna w Iłowie-OsadzieGCKiB w PłośnicyPowiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Działdowie oraz Członkowie Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich Koło w Działdowie.

Podczas naszego spotkania śpiewaliśmy kolędy, wymienialiśmy się życzeniami i rozmawialiśmy przy wigilijnym stole. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę i wspólnie spędzony czas!

bibliotekarze i zaproszeni goście siedzą przy wigilijnym stole