Drugi tydzień ferii w bibliotece

Minął właśnie drugi tydzień zajęć feryjnych w Bibliotece pod tytułem „Kraina lodu”! Podczas naszych spotkań wyhaftowaliśmy podstawki pod kubek techniką haftu krzyżykowego, tworzyliśmy ozdoby z koralików do prasowania, tkaliśmy na krosnach zakładki do książek, malowaliśmy kredkami akwarelowymi oraz tworzyliśmy lapbooki inspirowane książką „Akademia pana Kleksa”. Każde zajęcia rozpoczynaliśmy od głośnego czytania teatrzyków Kamishibai, np. „Pani Zamieć”, „Królowa pszczół”, „Słowik” oraz „Złota rybka”, a także fragmentów z książki „Akademia pana Kleksa”.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim dzieciom za wspaniałą zabawę podczas tych dwóch tygodni ferii! Miło będziemy wspominać spędzony wspólnie czas. Do zobaczenia w Bibliotece!

drugi tydzień ferii w bibliotece