Oblicza podróży

Wczorajsze spotkanie (08.02.2024 r.) Elżbiety Szczepkowskiej, poetki i członkini Działdowskiej Kuźni Słowa oraz Rajmunda Szczepańskiego-fotografa, członka Towarzystwa Miłośników Ziemi Działdowskiej, było niezwykłą okazją do poznania ich wspólnej publikacji „Oblicza Podróży”. Wydawcą książki jest Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej, które od lat wspiera lokalnych twórców. „Oblicza podróży” stanowią połączenie poezji Pani Elżbiety i fotografii Pana Rajmunda, tworząc unikalne i wzruszające spojrzenie na podróże. Wczorajsze popołudnie było niezwykłą podróżą poprzez różnorodne krajobrazy i emocje, które zostały uchwycone przez poetkę i fotografa. Moderatorem spotkania był Piotr Kozikowski. Wiersze poetki czytały członkinie grupy teatralnej działającej przy Miejskim Domu Kultury w Działdowie – Katarzyna Janke i Izabela Łopińska.

Dziękujemy serdecznie i zapraszamy Państwa na nasze kolejne wydarzenia kulturalne!

Piotr Kozikowski, Elżbieta Szczepkowska, Rajmund Szczepański podczas promocji książki, czyta Katarzyna Janke
czyta Izabela Łopińska.
Piotr Kozikowski, Elżbieta Szczepkowska, Rajmund Szczepański podczas promocji książki, opowiada Marian Odachowski
Piotr Kozikowski, Elżbieta Szczepkowska, Rajmund Szczepański podczas promocji książki, zapowiada Aleksandra Cybulska