Wernisaż wystawy Doroty Węgrzynowskiej

We wtorek 13 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbył się wernisaż wystawy fotografii krajobrazowej autorstwa Doroty Węgrzynowskiej, członkini Grupy Fotograficznej ISSO działającej przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku.

Podczas wernisażu rozmowę z artystką prowadziła Krystyna Braun, również członkini Grupy ISSO oraz Działdowskiej Kuźni Słowa. Dodatkowym, miłym akcentem był występ muzyczny dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku, Pana Mariusza Gołębiowskiego.

Zdjęcia Pani Doroty były już prezentowane na różnych wystawach m.in. w Lubawie, Lidzbarku i Werach, tym bardziej zapraszamy Państwa do naszej biblioteki, gdzie aż do 29 lutego będzie można oglądać te niezwykłe kadry !

*Dziękujemy Moje Działdowo za relację na żywo ze spotkania.

rozmowę z artystką prowadzi Krystyna Braun,
Spotkanie zapowiada Aleksandra Cybulska