Alicja w krainie nie-czarów

Wczoraj (28.02) odbyło się spotkanie autorskie promujące najnowszy tomik poetycki Anny Barbary Czuraj-Struzik zatytułowany „Alicja w krainie nie-czarów”. Tomik wydano dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Działdowie. Wydawcą jest Oficyna Wydawnicza „Retman” Waldemara Mierzwy. Anna Barbara Czuraj-Struzik, znana również jako dziennikarka Gazety Olsztyńskiej i Tygodnika Ciechanowskiego, jest nie tylko nauczycielem języka polskiego, ale również aktywnym członkiem Związku Literatów Polskich oraz Stowarzyszenia Autorów Polskich. Ponadto jest współzałożycielem oraz członkiem Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa. Jej wiersze ukazały się w 58 almanachach poezji w kraju i za granicą. „Alicja w krainie nie-czarów” to szósty tomik poetki. Wczorajsze spotkanie było niezwykłą okazją do bliższego poznania twórczości oraz inspiracji, które skrywają się za wierszami Anny Barbary Czuraj-Struzik, która podzieliła się ze słuchaczami nie tylko pasją do poezji, ale również swoim procesem twórczym i życiowymi doświadczeniami, które wpływają na jej twórczość. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z twórczością poetki oraz do uczestnictwa w przyszłych wydarzeniach kulturalnych organizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie.

dyrektor zapowiada spotkanie autorskie a.b.c. struzik
Sylwia kaczmarczyk czyta recenzję tomiku poezji a.b.c. struzik
starosta, a..b.c struzik i piotr kozikowski  na scenie
A.B.C.Struzik trzyma kwiaty, piotr kozikowski trzyma książkę