Teatr przy stoliku

Dzisiejsze spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie było wyjątkowym wieczorem teatralnym. Tym bardziej wyjątkowym, że był to ukłon w stronę naszych wszystkich Czytelniczek i zbliżającego się niebawem ich święta – Dnia Kobiet. Podczas wydarzenia usłyszeliśmy sztukę pt. „Wydmuszka” autorstwa Marcina Szczygielskiego, w wykonaniu aktorek: Ewy Pałuskiej-Szozdy i Wiesławy Szymańskiej z teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Słowa wstępu wygłosiła Elżbieta Lenkiewicz, a gości przywitała dyrektor MBP w Działdowie, Aleksandra Cybulska. Marcin Szczygielski w swym dziele bardzo mocno poruszył tematykę różnic międzyludzkich. Emocji i refleksji z pewnością nam nie zabrakło.

Dziękujemy serdecznie, że byliście Państwo z nami.

występ aktorek Ewy Pałuskiej-Szozdy i Wiesławy Szymańskiej z teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie
aktorzy przy stoliku i publiczność w przyciemnionej sali, zdjęcie z oddali
przedstawienie autorów z teatru Jaracza w Olsztynie  przez dyrektora MBP