Promocja książki „Echa wojny – trzy historie”

Wczoraj w naszej bibliotece poznaliśmy historię Anki, czyli Anny Kameckiej współautorki książki „Echa wojny – trzy historie”, którą napisała razem z Andrzejem Urbanem. Rozmowę prowadziła Elżbieta Zakrzewska autorka wstępu do książki i członkini Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa, które było również współorganizatorem spotkania. Fragmenty książki przeczytały: Renata Buczyńska, Sylwia Kaczmarczyk i Janina Dzenis. Po spotkaniu można było otrzymać autograf od autorki i porozmawiać w kuluarach. Dziękujemy Wszystkim za przybycie.

Przy stoliku współautorka książki Echa Wojny- Trzy historie Anna Kamecka obok autorka wstępu do książki i członkini Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa Elżbieta Zakrzewska.
Na banerze wiszą stare zdjęcia nad nimi plakat z napisem ''Rodzinny album fotograficzny''.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Publiczność zgromadzona na promocję książki Anny Kameckiej współautorki książki "Echa wojny - trzy historie", którą napisała razem z Andrzejem Urbanem.