Noc Bibliotek

Podzieliliśmy się na dwa zespoły, których celem było jak najszybsze wydostanie się z biblioteki. Rozwiązanie przygotowanych zadań wymagało współpracy między członkami drużyn i sprawiło wiele trudności i radości. Później każdy uczestnik wykonał własną pamiątkową koszulkę, która mamy nadzieję, będzie przypominała o tej niezwykłej nocy. Graliśmy też w karty otrzymane z programu Noc Bibliotek. Na wszystkich czekała pizza. Wieczór zakończyliśmy wspólnym oglądaniem filmu. Dziękujemy wszystkim za spotkanie! Mamy nadzieję, że miło będziecie wspominać ten wspólnie spędzony czas

Wnętrze biblioteki. Czworo uczestników biorących udział w programie Noc Bibliotek.
Przy stoliku uczestnicy programu Noc Bibliotek rozwiązują zagadki jak wydostać się z biblioteki.
Uczestnicy programu Noc Bibliotek rozwiązują zagadki jak wydostać się z biblioteki.
Przy komputerze uczestnicy programu Noc Bibliotek rozwiązują zagadki jak wydostać się z biblioteki.
Wnętrze biblioteki, uczestnicy programu Noc Bibliotek rozwiązują zagadki jak wydostać się z biblioteki.
Wnętrze biblioteki, przy stoliku  uczestnicy programu Noc Bibliotek rozwiązują zagadki jak wydostać się z biblioteki.
Wnętrze biblioteki,uczestnicy programu Noc Bibliotek rozwiązują zagadki jak wydostać się z biblioteki w zaprojektowanych przez siebie koszulkach.