Spotkanie Klubu Malucha – „Mali einsteini”.

Z okazji Dni Rodziny tematem dzisiejszego spotkania Klubu Malucha była rola rodziny. Czytaliśmy książkę Małgorzaty Strzałkowskiej „Ach, jak dobrze mieć rodzinę”, rozmawialiśmy o rodzinie i zbliżającym się Dniu Mamy i Taty. Dzieci zrobiły piękne laurki dla rodziców. Serdecznie dziękujemy za spotkanie i życzymy Wam wielu radosnych dni w rodzinnym gronie.

Wnętrze biblioteki.Przy stolikach siedzą dzieci wspólnie z bibliotekarką Aleksandrą Cybulską rozmawiają o zbliżającym się Dniu Mamy i Taty. W tle na banerze wiszą dwa plakaty ''Bezpieczne Wakacje''.
Wnętrze biblioteki. Przy stoliku dwie dziewczynki z opiekunką wykonują prace plastyczne.
Wnętrze biblioteki. Przy stoliku dwóch chłopców z opiekunkami wykonują prace plastyczne.
Wnętrze biblioteki. Przy stoliku mama z synem wykonują prace plastyczną.
Wnętrze biblioteki. Przy stolikach dzieci i ich opiekunki wspólnie wykonują pracę plastyczną.
Wnętrze biblioteki. Przy stoliku mama z córką wykonują prace plastyczną.
Na zielonym stoliku leży siedem laurek zrobionych przez dzieci z okazji zbliżającego się święta taty.
Na zielonym stoliku leży siedem laurek zrobionych przez dzieci z okazji zbliżającego się święta mamy.