„Globalnie w bibliotekach”

Bierzemy udział w trzeciej edycji programu „Globalnie w bibliotekach”, realizowanego przez Polską Akcję Humanitarną we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Wodna edycja programu „Globalnie w bibliotekach” ma na celu zaangażowanie bibliotek w dyskusję i refleksje nad tematem nierównego dostępu do wody pitnej na świecie. W związku z tym w lekcji edukacyjnej na temat wody i jej oszczędzania wzięły udział dzieci z grupy III z Przedszkola nr 3.

Wnętrze biblioteki. Dzieci z Przedszkola nr 3  siedzą na kolorowych pufach i biorą udział w programie ,,Globalnie w bibliotekach''. Lekcję edukacyjną na temat wody i jej oszczędzania prowadzi bibliotekarka Aleksandra Cybulska.
Wnętrze biblioteki. Dzieci z Przedszkola nr 3  siedzą przy stoliku i przyklejają na kartki niebieskie krople wody wycięte z papieru.