Dzieci z Przedszkola nr 5 w bibliotece

Dzieci z grupy „Pszczółki” wzięły dziś udział w lekcji edukacyjnej na temat Działdowa. Wszyscy wysłuchali bajki „Księżniczka zaklęta w żabę” pochodzącej z książki „Bajki mazurskie” w wyborze Ewy Sotomskiej. Dzieci zobaczyły także prezentację na temat Działdowa oraz wysłuchały paru ciekawostek na temat miasta. Na koniec zajęć można było pokolorować obrazek przedstawiający Warmię i Mazury.

Wnętrze biblioteki, mediateka. Dzieci z Przedszkola nr 5 biorą udział w lekcji edukacyjnej na temat Działdowa. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Dorota Kusik.
Wnętrze biblioteki. W kole na pufach siedzą dzieci słuchają bajki ''Księżniczka zaklęta w żabę'' autorki Ewy Sotomskiej. Czyta bibliotekarka Aleksandra Cybulska.