Warsztaty z Krzysztofem Piersą

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie ruszyła właśnie z projektem „(Nie)poczytalni”, który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. W ramach tego projektu odbyły się dziś warsztaty profilaktyczno-wychowawcze z dobrze znanym młodzieży pisarzem, youtuberem, trenerem e-sportowym i coachem – Krzysztofem Piersą. Nasz Gość wprowadził wszystkich w świat cyfrowej rozrywki tłumacząc, jak niezwykła i jednocześnie niebezpieczna potrafi ona być. Sam kiedyś był nałogowym graczem i jak nikt inny rozumie wirtualny świat, zna jego plusy i minusy. Bardzo cennych rad z obszaru innych niebezpieczeństw (narkotyki, dopalacze itp.) udzielił młodzieży również dzielnicowy asp. Rafał Sękowski. Serdecznie dziękujemy za przybycie młodzieży gimnazjalnej ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Warsztaty profilaktyczno-wychowawcze prowadzi Krzysztof Piersa. W tle sztaluga z plakatem przeciwdziałanie uzależnieniu od cyfrowej rozrywki.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Warsztaty profilaktyczno-wychowawcze. Przy sztaludze z plakatem stoi policjant. Na krzesełkach zgromadzeni goście.