Laureaci konkursu „Zostań autorem legendy”.

LAUREACI KONKURSU „ZOSTAŃ AUTOREM LEGENDY”.
(na konkurs wpłynęło 19 prac)

SZKOŁY PODSTAWOWE
I miejsce
Adrianna Chodubska Szkoła Podstawowa nr 3 klasa V „Legenda o Tymonie z Działdowa i leśnych chochlikach”.

Kajetan Karaszewski Szkoła Podstawowa nr 3 klasa V „Klątwa zasypanego lochu”.

III miejsce
Mateusz Jarzynka Szkoła Podstawowa nr 4 klasa VI „Nawiedzony dom i tajemnicza figurka”.

III miejsce
Michał Broniszewski Szkoła Podstawowa nr 4 klasa IV „Duchy z działdowskiego ratusza”.

Szymon Boruszewski Szkoła Podstawowa nr 3 klasa V „Legenda”.

Michał Sieczczyński Szkoła Podstawowa nr 3 klasa V „Działdowska legenda. Jak powstał kościół świętej Katarzyny”.

Zuzanna Rzeszotalska Szkoła Podstawowa nr 3 klasa V „Tajemnica Wilii Frankensteina”.

GIMNAZJUM NR 2

I miejsce
Klaudia Stanisławska klasa III „Jak ulica Bielnikowa dostała swoją nazwę”.

Oktawia Jabłońska klasa I „Wieża Wodnika”.

III miejsce
Daria Kucharska klasa III „Legenda o brzydkiej świętej”.

DOROŚLI
Krystyna Sztramska, „Zegar na działdowskiej wieży”.

Organizatorzy konkursu:
Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie
Szkolny Klub Młodego Europejczyka przy Szkole Podstawowej nr 3
Szkolny Klub Regionalny przy Gimnazjum nr 2.

Fundatorzy nagród:
Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej
Oficyna retman Waldemara Mierzwy z Dąbrówna
Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 2 marca 2011 r. godz. 12.oo w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego

Starostwo Powiatowe wręcza nagrodę laureatce konkursu ,,Zostań autorem legendy''.
Starostwo Powiatowe wręcza nagrodę laureatowi konkursu ,,Zostań autorem legendy''.
Starostwo Powiatowe i pisarka Krystyna Sztramska.