Promocja książki pt. „Obrazki działdowskie”.

Dzisiejszego wieczoru w naszej bibliotece odbyła się promocja książki działdowianki Elżbiety Zakrzewskiej. „Obrazki działdowskie” to powieść obyczajowa, w fabułę której zostały wplecione realia Działdowa z okresu międzywojennego. Dziękujemy Wszystkim za tak liczne przybycie.

Na fotelu autorka książki ,,Obrazki Działdowskie'' Elżbieta Zakrzewska.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Goście zgromadzeni na spotkanie z autorką Elżbietą Zakrzewską.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy mikrofonie autorka Elżbieta Zakrzewska.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Goście zgromadzeni na spotkanie wręczają kwiaty autorce Elżbiecie Zakrzewskiej.
Autorka Elżbieta Zakrzewska podpisuje książki gościom.