„Baśniowa promocja”

W sali konferencyjnej UM 13 października na promocji książki „Diabeł na Mazurach w bajkach i podaniach” Emilii Sukertowej-Biedrawiny dr Jerzy Marek Łapo – autor wstępu i opracowania książki, archeolog, historyk, kustosz Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie, Waldemar Mierzwa – wydawca książki, właściciel Oficyny Wydawniczej „Retman” z Dąbrówna, Bronisław Mazurkiewicz – Burmistrz Miasta Działdowo, Marian Odachowski – prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Działdowskiej spotkali się z miłośnikami literatury mazurskiej, a szczególnie mazurskiej baśni.
Książkę „Miasteczko” najnowsze wydawnictwo serii Mojej Biblioteki Mazurskiej przybliżył uczestnikom spotkania autor Waldemar Mierzwa. Na zakończenie spotkania była okazja zakupić obydwa wydawnictwa i uzyskać autografy. Zdjęcia autorstwa Jadwigi Smółki.

Wnętrze sali konferencyjnej UM przy biurku siedzi Bronisław Mazurkiewicz - Burmistrz Miasta Działdowo, Marian Odachowski - prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Działdowskiej spotkali się z miłośnikami literatury mazurskiej, a szczególnie mazurskiej baśni.
Sala UM na sztaludze czerwony plakat  „Diabeł na Mazurach w bajkach i podaniach” Emilii Sukertowej-Biedrawiny.
Sala UM na stolikach książki „Diabeł na Mazurach w bajkach i podaniach” Emilii Sukertowej-Biedrawiny.
Sala konferencyjna w UM , goście zgromadzeni na promocję książki „Diabeł na Mazurach w bajkach i podaniach” Emilii Sukertowej-Biedrawiny.