Książkobus w Działdowie

1 pażdziernika Działdowo odwiedził Książkobus.Celem akcji jest przekazanie przez księgarnie Książnicy Polskiej książek wydawnictwa Media Rodzina bibliotekom miejskim i szkolnym. Akcja KSIĄŻKOBUS skierowana jest do najmłodszych odbiorców,
a organizatorzy chcą udowodnić, że w dobie komputerów, telewizorów i tabletów czytanie wciąż jest trendy!
Organizatorem całej akcji w Działdowie była Księgarnia ABC i Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 3 w Działdowie.
Dla dzieci przygotowane były różne konkursy na znajomość postaci bajkowych, kolorowanki i krzyżówka dla znających książki J.K. Rowling z serii „Harry Potter” oraz stanowisko do malowania twarzy.
Wszystkie dzieci uczestniczące w zabawach i konkursach odwiedziły Książkobus, w którym czekały na nich nagrody: książki, balony, zakładki i cukierki. Można było zrobić pamiątkowe zdjęcie ze słoniem i Harrym Potterem.