Spotkania z Andrzejem M. Grabowskim

10 i 11 maja z młodymi czytelnikami powiatu działdowskiego spotkał się Andrzej Marek Grabowski autor scenariuszy filmów animowanych, widowisk estradowych i tekstów piosenek. Autor telewizyjnych programów dla dzieci „Tik-Tak”, „Wyprawy profesora Ciekawskiego”, „Ciuchcia”, „Budzik”.
Spotkania były również okazją do promocji książek „Kulfon co z ciebie wyrośnie”, „Afera smoka nudożera”, „Pirat Jędruś”.
A. Grabowski gościł w Szkole Podstawowej w Turzy Wielkiej, Gminnych Bibliotekach Publicznych w Płośnicy, Iłowie, Rybnie i Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Lidzbarku. Na zakończenie spotkał się w Oddziale dla dzieci z uczniami klasy IB Szkoły Podstawowej nr 4 w Działdowie.

Wnętrze szkoły, grupa dzieci biorąca udział w spotkaniu  z Andrzejem Markiem Grabowskim.
Wnętrze biblioteki, grupa dzieci biorąca udział w spotkaniu  z Andrzejem Markiem Grabowskim.