Spotkanie autorskie z Markiem Samselskim

Dzisiejsze spotkanie autorskie z Panem Markiem Samselskim zorganizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie było kolejnym zadaniem z projektu „BiblioCzas”, który uzyskał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury. W trakcie spotkania dzieci wcieliły się w rolę twórców bajki i wspólnie z Panem Samselskim stworzyły niesamowitą historię, która niebawem zostanie opublikowana na stronie Biblioteki .

Dwie sztalugi z plakatami, na pierwszej od strony lewej plakat zaproszenie na spotkanie autorskie z Markiem Samselskim 20 sierpnia godz.10:00, po prawej plakat ,,Biblioczas'' MBP.
Wnętrze biblioteki, oddział dla dzieci. Na fotelu autor Marek Samselski.
Wnętrze biblioteki, oddział dla dzieci. Na fotelu autor Marek Samselski obok trójka dzieci, bibliotekarka Ania Wiśniewska i opiekun.
Wnętrze biblioteki, oddział dla dzieci. Na fotelu autor Marek Samselski obok pięcioro dzieci i opiekun.