Kangurki z Przedszkola „U Misia”

Razem z grupą Kangurków z Przedszkola „U Misia” czytaliśmy książkę „Mysz, która chciała być lwem”. Opowieść uczy poczucia własnej wartości, nie upadania na duchu, pokonywania lęków i korzystania z każdej chwili. Pokazuje jak się nie poddawać, jak realizować swoje marzenia i jak doceniać swoją ważność w świecie, bo po coś na nim jesteśmy i to właśnie tacy a nie inni. Następnie dzieci wykonały lwy z wcześniej przygotowanych elementów.

Wnętrze biblioteki, w kole siedzą dzieci i słuchają książki ''Mysz, która chciała być lwem''. Czyta bibliotekarka Aleksandra Cybulska.
Wnętrze biblioteki, przy stoliku czwórka dzieci, rodzic i bibliotekarka Ania Wiśniewska. Dzieci układają lwy z wcześniej przygotowanych elementów.
Wnętrze biblioteki, przy stoliku czwórka dzieci i bibliotekarka Ania Wiśniewska. Dzieci układają lwy z wcześniej przygotowanych elementów.