Mobilne Planetarium

„BiblioCzas” wciąż zachwyca naszych małych czytelników!!! Pokazy mobilnego planetarium nieustannie budzą zachwyt i ciekawość wśród dzieci i ich opiekunów. Wspólnie z dziećmi z działdowskich szkół i przedszkoli w trakcie 10 seansów poznawaliśmy historię podboju Księżyca, tajemnice Układu Słonecznego oraz fascynującą historię lotów kosmicznych. Wszystkie wydarzenia „BiblioCzas-u” są dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. „BiblioCzas” to dobrze wykorzystany czas.

Grupa dzieci ogląda mobilne planetarium,historię podboju księżyca, tajemnice układu słonecznego oraz historię lotów kosmicznych.
Wnętrze biblioteki, duża grupa dzieci siedzi na kolorowej wykładzinie, w tle mobilne planetarium.