DKK UTW

Drodzy Klubowicze. Dyskusyjny Klub Książki Uniwersytetu Trzeciego Wieku informuje, spotkanie odbędzie się 2 lutego 2023 r. na którym omawiana będzie książka „Szeptucha” Sophie Kinsell. Spotkanie odbędzie się w bibliotece miejskiej.

członkowie klubu DKK CKU podczas spotkania w bibliotece omawiają książkę

DKK CKU

W środę 25 stycznia odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. W tym dniu spotkali się klubowicze Centrum Kształcenia Ustawicznego. Omawiana książka to "Klucz Sary" Rosnay Tatiana. Wzruszająca historia o małej dziewczynce z żydowskiej rodzi ...

plakat informuje, że kolejne spotkanie klubowiczów odbędzie się 25 stycznia 2023 r. o godzinie 16:30, na którym omawiana będziemy książka „Klucz Sary".

DKK CKU

Dyskusyjny Klub Książki Centrum Kształcenia Ustawicznego informuje, że kolejne spotkanie klubowiczów odbędzie się 25 stycznia 2023 r. o godzinie 16:30, na którym omawiana będziemy książka „Klucz Sary". Spotkanie odbędzie się w siedzibie MBP.

plakat informuje, że kolejne spotkanie klubowiczów odbędzie się 21 stycznia 2023, na którym omawiana będziemy książka „Dziewiętnaście sekund” autorstwa Pierre Charrasa.

DKK Areszt

Dyskusyjny Klub Książki Oddziału Zewnętrznego w Działdowie Zakładu Karnego w Iławie informuje, że kolejne spotkanie klubowiczów odbędzie się 21 stycznia 2023, na którym omawiana będziemy książka „Dziewiętnaście sekund” autorstwa Pierre Charrasa. Spotkani ...