„Tuptusie” z Przedszkola „U Misia” w bibliotece

W piątek pierwszy raz bibliotekę odwiedziła grupa „Tuptusie” z Przedszkola „U Misia”. Dzieci zwiedziły Mediatekę oraz wzięły udział w zajęciach z okazji poniedziałkowego Dnia Pluszowego Misia. Wszyscy dostali urodzinowe czapeczki oraz naklejki z misiem. Dzieci wysłuchały opowiadań o misiach oraz pokolorowały obrazki z misiami. Na koniec na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Dziękujemy Wam za wizytę!

Wnętrze biblioteki. Dzieci z przedszkola ''U Misia'' zwiedzają mediatekę. O bibliotece opowiada bibliotekarka Dorota Kusik.
Wnętrze biblioteki. Dzieci z przedszkola ''U Misia'' siedzą w okręgu i słuchają opowiadania o misiach. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Aleksandra Cybulska.
Wnętrze biblioteki. Grupa przedszkolaków ogląda obrazy wiszące i stojące w mediatece.