Grupa ” Mądre Sówki” warsztaty z programowania dla dzieci z Przedszkola „U Misia”

Mediatekę odwiedziła dziś grupa ”Mądre Sówki” z Przedszkola „U Misia”. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach z programowania. Zajęcia rozpoczęliśmy bajką o małym kruku „Co wolno, a czego nie? Czyli bycie grzecznym nie jest łatwe”, następnie dzieci wzięły udział w warzywno – owocowej grze uczącej je podstaw programowania, by na sam koniec móc spróbować swoich sił w programowaniu prawdziwych robocików czyli ozobotów.

Grupa dzieci z przedszkola ,, U Misia'' biorą udział w warsztatach z programowania.Zajęcia prowadzi bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska pokazuje małe ozoboty dzieciom z przedszkola ''U Misia''.
Dzieci z przedszkola "U Misia'' biorą udział w owocowo-warzywnej grze uczącej programowania. Na podłodze rozłożone są kolorowe kartki. Zajęcia prowadzi Małgorzata Trąmpczyńska.